Witam serdecznie! Jestem samotną mamą dwóch córeczek , gdzie jedną mam niepełnosprawną. NIKOLKA ma 3latka w sumie choruje od 4miesiąca życia prędzej miała problemy z wiotkością mięśni i obniżenie napięci była ponad rok karmiona sondą, ponieważ miała problemy z połykaniem, bo mięśnie nie pracowały, ale rehabilitacje i ćwiczenia buźki pomogły.

Od roku czasu choruje na padaczkę, gdzie bierze codziennie leki, ma dużą wadę wzroku i niestety od listopada tego roku Poradnia Psychologiczna zdiagnozowała jej głęboki autyzm i niepełnosprawność intelektualną, sprzężoną w stopniu znacznym  ☹️wymaga to natychmiastowej terapii i rehabilitacji.

Gdzie nigdzie nie ma w tym momencie miejsca i długie oczekiwanie, żeby dostała się do Ośrodka terspeutyczno-rehabilitacyjnego, a na dzień dzisiejszy nie stać mnie na takie leczenie i terapie prywatnie bo i tak co miesiac place za lekarzy prywatnie. Jesteśmy cały czas pod stałą opieka Poradni psychologicznej, psychiatrycznej, okulistyczne neurologicznej, oraz Poradni genetycznej robiąc na bieżąco wyniki badań, żeby wykluczyć jaką kolwiek chorobę a nie wszystkie są też refundowane niestety…

Także bardzo proszę o pomoc jakieś wsparcie od Państwa.

Z góry serdecznie dziękuję. Pozdrawiam