Marcel ma 6 lat i choruje na autyzm dziecięcy tachykardię (częstoskurcz między komorowy serca), zaburzenia wchłaniania, alergię, zaburzenia SI, przykurcz ścięgien. Achillesa, zaburzenia czucia głębokiego, a obecnie podejrzenie padaczki z poważną choroba neurologiczną lub guz mózgu. Marcel obecnie znajduje się pod opieką oddziału.

Dla niego zbieramy na terapię i rehabilitację dalsze wyjazdy do specjalistów, rowerek, trójkołowy, terapię czaszkowo-krzyżowa oraz na diagnozę przetwarzania słuchowego.

Nasza córka Amelka ma 7 lat i choruje na autyzm atypowy, padaczkę, zaburzenia, SI, alergię, osteochondrozę stawu biodrowego i miednicy oraz zniekształcenia kończyn dolnych z podejrzeniem Pertchesa. Czyli martwicy kości biodrowej i problemy z przetwarzaniem słuchowym. Dla Amelki zbieramy na specjalny stymulator do buzi terapię i rehabilitację oraz dalsze wyjazdy do specjalistów na diagnozę przetwarzania słuchowego, ortezy oraz na wspólny wózek taki transportowy bo nie da się z nimi nigdzie jeździć gdyż nie dają rady chodzić więc nie możemy z nimi nigdzie pojechać bo trzeba by było ich na rękach nosić itp . Nadole dam zdjęcie tego wózka, ze względu tylko na nogi i biodra małej ten wózek na takich grubych kółkach bo wytrzyma