Nazywam się Rafał, mam 35 lat i od ponad 1,5 roku zmagam się z wieloma dolegliwościami, które zaczęły się gdy pewnego jesiennego dnia, tak bez żadnego powodu doznałem zatkania ucha. Nigdy nie przypuszczałem, że to był dopiero początek wielu innych objawów, jakich doświadczyłem. Szumy uszne, zaburzenia wzroku, parestezje, drgania mięśni, bóle stawów w tym różnych części ciała, kołatania serca, zaburzenia snu – to tylko niektóre, z objawów jakich doświadczyłem.

Dziesiątki konsultacji u wielu lekarzy, otolaryngologii, okulistyki, kardiologii, neurologii, reumatologii, szczegółowych badań diagnostycznych przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu, podejmowanego w ciemno leczenia, które nie dawało żadnej poprawy, sprawiało, że moje życie coraz bardziej stawało się nie do zniesienia.

Dzięki jednak dalszym badaniom od kilku miesięcy zdiagnozowano u mnie przewlekłą Chlamydiozę, możliwe, że nie jest to jedyna choroba, którą zostałem zakażony przez kleszcza. Choroba, która wciąż nie ustępuje i powoduje coraz to nowe objawy… niszczy moje życie. Nie pozwala normalnie żyć i funkcjonować. Niepewność jutra, sprawia, że boję się, co przyniesie kolejny dzień… Tak bardzo chciałbym odzyskać moje dawne życie, tak bardzo pragnę tę zwykłą normalność. Bez szumów, bez bólu, bez… Wiem, że walka z chorobą nie będzie ani łatwa, ani krótka. Wysokie koszty leczenia stają się dla mnie dużym problemem i sam nie zdołam jej pokonać bez waszej pomocy. Pomożesz mi!! Dodaj mi skrzydeł!!!!