Robercik ma 6.5 roku. Na tą chwilę nie mówi i nie chodzi. Dzięki Waszej pomocy przeszedł 2 operacje dysplazji bioder. Obie zakończone pomyślnie jednak na tym się nie kończy jego leczenie.

Robercik ma obniżone napięcie mięśniowe,  Wentrikulomegalie, Translokacje Robertsonowską chromosomów 13;21. Jest też opóźniony w rozwoju psychoruchowym co bardzo utrudnia mu funkcjonowanie w społeczeństwie.

 Robercika czeka długotrwała i bardzo kosztowna rehabilitacja, która musi odbywać się kilka razy dziennie żeby Robercik mógł samodzielnie stanąć na własnych nóżkach.  Jednak do tego są potrzebne również specjalistyczne sprzęty rehabilitacyjne, które muszą być dostosowane indywidualnie do Robercika  w związku z  tym są bardzo kosztowne.

Bez tego Robercik nie będzie mógł mieć wystarczającej ilości zajęć i sprzętów, które ułatwia mu życie codzienne i pozwolą mu stanąć na nogi , porozumiewać się z rówieśnikami i stać się samodzielny. Bardzo prosimy o pomoc i wsparcie w tych trudnych chwilach. Wszystkie zgromadzone środki zostaną przekazane na rehabilitację,  sprzęty i rozwój Robercika. 

Pomóżcie postawić nam Naszego synka na nogi.