Blanka ma niespełna 5 latek urodziła się z wieloma wadami takimi jak masywne wodogłowie, przepuklina oponowo-rdzeniowa, pęcherz neurogenny przez co jest cewnikowana co 4 godziny, olbrzymia torbiel jajnika, zespół Arnolda-Chiariego.

W trakcie 6 miesięcznego leczenia szpitalnego w Poznaniu okazało się że cierpi również na padaczkę. Jestem bardzo dumna z mojej Kruszynki że przeszła dzielnie przez wiele operacji w pierwszych miesiącach swojego przyjścia na świat. Moja Mała Córeczka na co dzień jest pogodną, uśmiechniętą, towarzyską i uwielbiającą zabawę dziewczynką.

Blanka zaczęła utrzymywać równowagę i trzymać sztywno swoją nie lekką główkę, z moją nie wielką pomocą potrafi siedzieć co jej sprawia ogromną radość. Blanka wymaga regularnej i intensywnej rehabilitacji a mi jako matce samotnie wychowującej dwójkę dzieci ciężko jest opłacić jej tyle rehabilitacji ile potrzebuje aby ją usprawniać i dać szansę na normalne funkcjonowanie.

Moim największym marzeniem jest to żeby moja kochana Córeczka w miarę swoich możliwości mogła funkcjonować. Bardzo prosimy o pomoc i wsparcie aby Blanka miała szansę na lepsze życie w przyszłości.