Najpierw był to rak piersi, którego pokonałam i wróciłam do normalnego życia i do pracy. Jednak po 4,5 roku pojawiła się wznowa. Jak już „byłam w ogródku i witałam się z gąską” nastąpił przerzut do kości a następnie do wątroby.

Walka z rakiem wątroby nie przynosi żadnych efektów, pomimo zastosowania 3 różnych chemii. Dlatego, też muszę zastosować szwajcarski lek HALAVEN , który nie jest refundowany w Polsce , aby nadal żyć i wrócić do życia społecznego.
Działam jako wolontariusz w Stowarzyszeniu Kaliski Klub „AMAZONKI”, jestem członkiem zarządu.

W roku 2016 byłam pomysłodawczynią projektu na podstawie,  którego Stowarzyszenie zorganizowało konferencję w dniu 04-11-2016 pt. „Porozmawiajmy o naszych bliskich” przybliżając osobom chorym i ich osobom wspierającym np. metody radzenia sobie ze stresem, wzmacnianie nadziei i komunikacji oraz 5 sesji warsztatowych dla wybranych chorych.

Nadal chcę pomagać innym, którzy znaleźli się w takiej samej sytuacji jak ja.  Jeśli możecie podarować mi odrobinę nadziei anielskiego wsparcia będę Wam wdzięczna . Liczę że znajdą się anioły które mi pomogą.
Dziękuję Iza