Diagnoza straszna- uraz odcinka szyjnego kręgosłupa z urazem rdzenia- paraliż dolnych kończyn, utrudnione władanie kończynami górnymi. Dominik to osoba, u której aktywność fizyczna stanowiła nieodzowny element życia codziennego- fan piłki nożnej- zarówno jako kibic drużyny AC Milan oraz czynnie uczęszczający w koleżeńskich gierkach-uczestniczący z przyjaciółmi w turniejach piłki ręcznej. Sport to było coś co sprawiało, że uśmiech z jego twarzy praktyczni nigdy nie ginął.
Dominik, tak jak i jego rodzina oraz przyjaciele, jest bardzo zmotywowany aby wrócić do tego, co było przed nieszczęśliwym zdarzeniem, które go dotknęło.Jest świadomy, że droga będzie ciężka ale mocno wierzy, że jego wytrwałość doprowadzi go do upragnionego celu jakim jest powrót do zdrowia, do normalnego życia, które w dalszym ciągu będzie sprawiało mu dużo radości.
Dominik jest osobą, która nigdy nie odmawia nikomu pomocy, dlatego nie możemy jemu również jej odmówić, kiedy bardzo jej potrzebuje.Jest wdzięczny za wsparcie jakie otrzymuje od wszystkich.
Niestety moja rehabilitacja wymaga sporych nakładów finansowych. Podczas pierwszej zbiórki myśleliśmy, że kwota zebrana na portalu starczy Nam na pokrycie naszych zobowiązań. Jednak szybko okazało się, że środki wyczerpały się już. 

Dominik jest w trakcie rehabilitacji w Bydgoszczy, przerwanie jej oznacza spowolnienie powrotu do lepszego samopoczucia zdrowotnego i oczekiwanie na wolne miejsce na rehabilitację w ramach NFZ.

Zwracamy się z prośbą o wsparcie rehabilitacji Dominika-z wyrazami szacunku, żona oraz córka.