Moi Drodzy,
przedstawiam Wam moją córkę Justynę. Jest dziewczynką pełną pasji i zapału do życia, jej marzeniem jest pojechać na wymarzone kolonie sportowe wraz z przyjaciółmi ze szkoły. Jako mama postanowiłam zrobić wszystko, co w mojej mocy i pomóc jej zrealizować ten cel. Jak wiecie, jednak czasem „to wszystko” nie wystarcza, stąd prośba do Was o wsparcie wyjazdu mojej córki.
Kilka słów o mnie: jestem mamą, która samodzielnie wychowuje trójkę dzieci. Borykam się na co dzień z licznymi zdiagnozowanymi chorobami przewlekłymi, które niesamowicie utrudniają mi życie. Dodatkowo u mojego syna zdiagnozowano Aspergera, przez co potrzebuje szczególnej uwagi i wsparcia z mojej strony. Mimo tych trudności na co dzień staram się, aby moje dzieci miały wszystko, co potrzebne do ich prawidłowego rozwoju.
W związku z całą sytuacją rodzinną chciałabym, aby chociaż kilka dni wakacji było dla mojej córki czasem beztroskim, wypełnionym radością i spotkaniami z koleżankami. Chcę dać jej chwilę wytchnienia od codziennego życia, gdzie musi zmagać się z piętnem ciągłej choroby i ubóstwa — aby mogła doświadczyć innego życia.

Jeśli masz możliwość i historia mojej córki jest bliska Twojemu sercu, wesprzyj jej małe marzenie.