Mam na imię Kasia, mam 38 lat i 8 letnią córeczkę Polę.

W październiku 2022 roku spadła na nas jak grom z jasnego nieba wiadomość o mojej chorobie. Serce moje i moich najbliższych pękło na milion kawałków po usłyszeniu diagnozy – guz mózgu glejak wielopostaciowy IV stopnia.

Jestem młodą energiczną kobietą z marzeniami, mam wspaniałą córkę, rodzinę, przyjaciół i za wszelką cene postanowiłam pokonać tego potwora.

W listopadzie 2022 roku przeszłam operację całkowitego usunięcia guza, a w chwili obecnej (luty 2023) jestem po przebytej 6 tygodniowej radioterapii oraz pierwszym etapie chemioterapii.

Utworzyłam zbiórkę, ponieważ potrzebuję wsparcia i pomocy z zewnątrz od ludzi z wielkimi serduchami. Leczenie, hospitalizacja, leki, konsultacje to ogromne koszty. Zakwalifikowałam się także, na leczenie – immunoterapię w klinice w Kolonii w Niemczech. Leczenie to będzie obejmowało 3 etapy. Koszt poszczególnych etapów to ok. 30 000 EUR. Etap pierwszy wyceniony przez klinikę to 30 695 EUR. Leczenie to nie jest refundowane w Polsce przez NFZ dlatego konieczne jest jak najszybsze uzbieranie kwoty, żeby móc rozpocząć terapię.

Będę wszystkim ogromnie wdzięczna za wsparcie zbiórki i dobre słowo.