Pamiętasz te przeżycia gdy czytałeś fascynujące książki, które zabierały Cię w daleki świat podroży, morskich przygód, czy gorące tropiki Amazonki? Dla wielu ludzi to niedostępny świat – niedostępny bo nie widzą.

Ale na szczęście, rozwiązanie w wielu przypadkach jest proste: badanie okulistyczne, odpowiednie okulary i świat znowu zaczyna być kolorowy, piękny i… dostępny. 

Dlatego właśnie takim ludziom pomagamy. Pomagamy im wrócić do społeczeństwa, normalnie żyć, pracować i… marzyć. Bo życie bez marzeń, bez wyobraźni i fantazji jest jakby niepełne.

Dlatego prosimy pomóż nam otwierać ludziom oczy i przekaż dowolną kwotę, a za zebrane pieniądze kupimy sprzęt optomertyczny, który będzie wykorzystywany przez naszych wolontariuszy do darmowego badania wzroku u ludzi, których nie stać na takie badania. Po badaniu, nasi wolontariusze, przygotują specjalnie dobrane dla tych osób okulary i przekażą im.

Mamy doświadczenie, wiemy jak to robić. Do tej pory rozdaliśmy już blisko 2000 par okularów. Jeśli nam pomożesz, to zrobimy więcej!