Konsekwencjami udaru u Laury jest niedowidzenie uszkodzenie korowe, padaczka tzw. Zespół Westa na który choruje od 4 miesiąca życia oraz niedowład połowiczy prawostronny.Laura nie siedzi samodzielnie,nie chodzi,porusza sie na wózku z pomocą osób trzecich.Mimo wszystkiego co przeszła ,Laura to pogodna i zawsze uśmiechnięta 4,5 latka.
Laura jest intensywnie rehabilitowana,jest pod opieką wielu specjalistów min.
logopedy,rehabilitanta,neurologa dziecięcego,okulisty itp.Prócz tego uczęszcza na zajęcia z terapi ręki i zajęcia z Si tj. integracji sensorycznej. Ma prowadzone również zajęcia z nauczania indywidualnego w domu. Wszystko co robimy ,robimy z myśla o Laurze i o Jej powrocie do zdrowia i choć częściowej samodzielności.Niestety rehabilitacja z NFZ -1 godzina / tygodniowo w zupełności nie wystarcza na poprawienie jej sprawności,dlatego wiekszość kosztów za rehabilitacje musimy ponosić sami,a to większość naszych dochodów.

Dlatego, my jako rodzice niepełnosprawnego dziecka prosimy o pomoc -Was ludzi dobrego serca, abyście pomogli Laurze w powrocie do zdrowia i samodzielności,by mogła jak Jej siostra korzystać z uroków życia codziennego.