Zbiórka na III Turnus rehabilitacyjny

Dopiero zakończył się drugi turnus a już planujemy kolejny wyjazd letni gdzie dzieci wraz z rodzicami mogą odpocząć i poprawić sprawność ruchową oraz psychiczną. Wielu naszych podopiecznych nie stać na takie wyjazdy gdyż większość ich dochodów pochłaniają leki, terapię i wizyty lekarskie a koszty takiego turnusu są prawie dwa razy takie jak dochody podopiecznych. Dlatego prosimy o wasze wsparcie na rzecz naszej fundacji dzięki temu chociaż w taki sposób możemy uszczęśliwić nie jedną buźkę. Bardzo nam zależy aby kolejny wyjazd był wyjątkowym wydarzeniem.

Jest to jedyny czas gdzie rodzice mogą wymienić się doświadczeniami i naładować akumulatory do dalszej niesprawiedliwej walki o zdrowie swoich pociech.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że w dzisiejszym świecie podporządkowanym zyskom, ta wdzięczność, jako jedyne co możemy ofiarować, to mało. Mimo tego zdecydowaliśmy się na założenie kolejnej zbiórki bo głęboko wierzymy,że choć „ dziwny jest ten świat, to Ludzi dobrej woli jest więcej (…) ten Świat nie zginie nigdy dzięki nim…”

Dziękuję Konrad 🙂