Witam serdecznie zwracam się z gorącym apelem do ludzi dobrej woli o pomoc rzeczową materialną, pomoc w formie zaoferowanej pracy lub finansową. Wczoraj wybuchł pożar w domu jednorodzinnym w Kaliszu przy ulicy Lubelskiej. W wyniku czego spłonął korytarz i wiata parteru domu a wyniku prowadzonej przez straż pożarną akcji gaśniczej i włączenia nadmuchu cały dom pokryty został smołą, która nie da się usunąć.  W domu  spaliły się  tapicerowane meble materace sypialniane.

Potrzebna jest państwa Dobra Wola.  Wiemy, że  jest bardzo trudny czas dla wszystkich gospodarstw domowych dla calej gospodarki krajowej mamy to przypadek zdarzenia losowego gdzie rodzina nie posiada żadnego ubezpieczenia borykają się z problemami natury zdrowotnej i finansowej.

 Prosiłabym jeśli, ktoś może wesprzeć choć symboliczną złotówką bo złotówka do złotówki możemy zbudować naprawdę wiele potrzebne jest karton gips może ktoś ma jedna płytę bądź 2 profile do karton gipsu gips szpachlowy farby ktoś może ma tapety zbędne drzwi wejściowe 5 par drzwi pokojowych panele środki do dezynfekcji do czyszczenia firany zasłony koce którymi był gaszony pożar kołdry pościele które przejęły zapach pożaru poszwy pościelowe.

Koordynator zbiórki-Jacek Bernacki- 504 265 605