Z nami można poznać świat marzeń,zamieniając go w rzeczywistość.Pragniemy ,by uczestnicy spotkań w życiu codziennym nie czuli się dyskryminowani.Tym samym walczymy z własnymi słabościami. Dzięki poprzedniej edycji charytatywnej parkrun dla Misz-Masz, która odbyła się 8 września 2018 roku, udało nam się zrealizować wiele naszych marzeń. Wyjazd integracyjny naszej grupy do Istebnej pokazał nam jak wielu ludzi wspiera nas swoją bezinteresownością To niezwykle budujące uczucie w tych czasach.

Jako grupa sportowa współpracujemy i organizujemy imprezy sportowe. Część naszych podopiecznych od 2 lat jest zawodnikami klubu Olimpiad Specjalnych ”OLANKA ”Uczestnicząc w wspólnych treningach i zawodach. Cykliczne imprezy, treningi z parkrun można nazwać tradycją.

O czym świadczy bieg charytatywny.Jako grupa kulturalna cyklicznie spotykamy się ze Szkoła Podstawową nr 16 w Kaliszu. Grupa MISZ-MASZ występuje ze sztuka pt.”Na niby”w szkołach z Kalisza i okolic oraz na indywidualne zaproszenia między innymi Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu.Dziś lista osób z którymi nawiązujemy współpracę jest ogromna.Większość z nich to cisi bohaterowie naszych działań. Fundacja Bread of Life dołączyła do grona naszych przyjaciół.Dzięki udostępnieniu nam strony ”ZOSTAŃ ANIOŁEM” możemy pośród was szukać bezinteresownych bohaterów. Na czas zbiórki nazywamy ich ”ANIOŁAMI”. Do zobaczenia 28 września na Charytatywnym parkrun dla MISZ-MASZ.