Z tej strony Marek jak już niektórzy wiecie, prowadzę walkę z neuroboreliozą – link do opisu i zbiórki znajdziecie tutaj  https://www.zostananiolem.pl/campaigns/marek-walczy-z-neuroborelioza/ Spotkał mnie mega zaszczyt ze strony dwóch chłopaków o wielkich serduchach ❤️!

Tworzących naprawdę dobry rap, który miałem okazję usłyszeć. Hadoem oraz Misiek zdecydowali się by wesprzeć mnie w walce z chorobą za co jestem im ogromnie wdzięczny! Zachęcam was do przeczytania kilku słów od Hadoema i Miśka oraz do wzięcia udziału w tym mega charytatywnym przedsięwzięciu! Chłopakom i wam bardzo dziękuję!!                

Marek 

Z tej strony Hadoem oraz Misiek ! Mamy dla was kilka ważnych słów w związku z premierą dwóch nowych płyt. Pisanie tekstów i rapowanie do mikrofonu to zajęcia które dają nam ogromne szczęście i nieocenione poczucie wolności . Jest to nasz indywidualny sposób na ekspresję samych siebie  i świetna droga oderwania się od życiowej rutyny . Świeże pomysły oraz nowe doświadczenia przełożyły się na powstanie 30 premeriowych numerów o wyjątkowym klimacie.

Kawałki te zostały podzielone na dwie kompletnie oddzielne płyty zgodnie z przypisanym do nich  klimatem. Krótki opis :

1 „STEPSY” Jest to solowy materiał Hadoema na którym poza kolaboracją z Miśkiem ( 3 wspólne numery  ) usłyszeć można takich graczy jak : MAESTRO INC , NALEWKA , CHZU , PLUTO , W62 , DOKTOR JANEK , ACZE , PHANTOM czy SZKARY. Nazwa płyty to lekko spolszczone angielskie słowo STEPS . Wskazuje ona na nowe doświadczenia autora nabyte w toku codziennie stawianych krokówNa nowym CD Hadoema usłyszeć można nutkę poważnych , dających do myślenia treści jak i kilka typowo bangerowych produkcji . Za finalne brzmienie materiału odpowiedzialny jest KOWAL , który również dołożył kilka bitów na ów materiał.

2. „PWC”PWC czyli Projekt WEST COAST . To 15 nowo nagranych numerów w klimacie głównie WEST COASTowym. Cały materiał ( oprócz 2 numerów , na których wokalnie udzieliła się także MAYKA ) został nagrany tylko przez Hadoema I Miśka bez dodatkowych gości. Klimat tej CD to luzacka nawijka, kilka ostrych numerów i typowo G-Funkowe bujanki czyli rap w sam raz na mały RESET myśli i typową chillerę. Całość materiału zmixowana została przez majstra KOWALA Od początku planowaliśmy puścić kilkanaście fizycznych wersji krążków ( wstępnie będzie to po 100szt jednej i drugiej CD które wydawane będą słuchaczowi w komplecie ) tak aby każdy kto tylko ma ochotę mógł sobie nabyć naszą muzykę i wrzucić ją do auta czy na wieżę . W toku nagrywania numerów wpadliśmy na pomysł charytatywnej sprzedaży tych płyt.

Z czysto szczerych intencji pragniemy  oddać każdy grosz który słuchacz zdecyduje się zapłacić , na rzecz potrzebującego Marka. Jest to dla nas wielka korzyść gdyż po za robieniem tego co kochamy i trafianiem do was z naszą muzyką możemy dodatkowo przyczynić się do czegoś dobrego , do czegoś co ma znaczenie! Bardzo cieszącym jest fakt, że nie jesteśmy w tym przedsięwzięciu sami 

To od Was zależy jak bardzo uda się nam wszystkim pomóc Markowi! W ten oto sposób: – osoba która chcę posłuchać naszej muzyki jednocześnie pomaga Markowi w walce z jego chorobą . – osoba która chcę pomóc Markowi w walce z chorobą jednocześnie otrzymuje od nas dwie nasze płyty. Wierzymy, że uda nam się zebrać „spoko sumkę” dla kogoś, kto potrzebuje kasy bardziej niż nie jeden/jedna z nas!  

Zdecydowałeś/aś się wesprzeć Marka ? Jeśli tak to ogromnie nas to cieszy ! To dzięki Tobie takie przedsięwzięcia nabierają znaczenia ! Włączając się do akcji nabyłeś sobie prawo do dwóch fizycznych wersji naszych płyt . Odezwij się na maila podanego poniżej tej treści aby dowiedzieć się jak odebrać swoje egzemplarze.

POZDRO ! Kontakt : stepsypwc@spoko.pl

 

Informujemy , ze kazda z opcji ” kwot wsparcia ” upowaznia was do otrzymania swoich płyt. 
Jednoczesnie pragniemy podkreślić że wspracie w postaci ” INNA KWOTA ” dotyczy tylko kwot powyzej 100zl .
( minimalna kwota wsparcia upoważniającą do obioru płyty wynosi 40 zl )